CANE CORSO BLUE

Cane Corso Blue Yavru

Ana Sayfa

Cane Corso Blue Yavru

CANE CORSO BLUE YAVRU :  Cane Corso sülalesinde en fazla talep gören bir renktir. Özellikle yavruluk döneminde gözlerinin mavi olması bu rengin yoğun olarak talep görmesine neden olmaktadır. Cane Corso Blue YavruCane Corso Blue, Cane corso familyasında diğer Cane Corso çeşitlerine göre karakter veya anatomik farklılık bulunmamaktadır. Cane corso Blue yavru diğer Cane Corso yavrularına göre tek farklılığı postunun ve gözünün renkli olması durumudur. Bu ırk her ne kadar iri ve ürkütücü bir köpek ırkı olsa da, aslında sahibine ve ailesine karşı son derece yumuşak başlı itaatkar ve sadakat timsali bir koruma köpeği ırkıdır. Cane Corso ırkının özellikle son 10 yıl içerisinde ülkemizde koruma ve aile köpeği sınıfında başarıları ve geri dönüşüm yorumlarındaki olumlu ifadeler son derece olumlu olmasından bu ırkın aile ve korum köpeği olarak hayatlarımızda vazgeçilmez bir bölümü bulunmaktadır. Cane Corso ırkı çocuklar olan diyalogundan ve özellikle bodyguard ve  bölgesel alan koruma performansındaki başarılarının takdire şayan olmasından ötürü bu ırka olan talebin her geçen gün hızla ivme kazanmasına neden olmuştur.

Satılık Cane Corso Blue Yavruları

Cane Corso Blue Yavru Cane Corso Blue Yavru
   
Cane Corso Blue Yavru Cane Corso Blue Yavru
   
Cane Corso Blue Yavru Cane Corso Blue Yavru
   
Cane Corso Blue Yavru Cane Corso Blue Yavru
   
Cane Corso Blue Yavru Cane Corso Blue Yavru

Cane Corso Blue Yavrularımızın son durumlarını öğrenmek için Facebook : Cane Corso Blue sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Blue Cane Corso Özellikleri

Cane Corso Blue renkli olanı diğer Cane Corso ırkları ile aynı özelliklere sahip bulunmaktadır. Cane Corso ırkı ailesine özellikle çocuklara karşı vefalı, uslu ve uyumludur. Diğer köpeklere ve Cane Corso Blue Yavruyabancılara karşı saldırgan bir tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar bir şekilde kontrol altında tutulabilmektedir. Özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda son derece dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır. Cane Corso ırkı eğitilmiş dahi olsa yabancılara karşı her daim bulunduğu ortamı ve ailesiniz korumak için agresif davranışlar göstermektedir. Zaten Cane Corso ırkını tercih etmemizdeki nedenlerden bir tanesi de koruma köpeği olması özelliği değil midir? Cane Corso erişkin hale geldiğinde iri yarı, atletik görünümlüdür. V şeklinde kulakları; uzun, yayvan ağzı, kemerli boynu, belirgin alın stopu bulunmaktadır.  

Cane Corso Blue Yavru Fiyatları

Cane Corso Blue Yavru fiyatları, Blue Cane Corso yavru fiyatı şecere geçmişine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama satış fiyatları 1500 ₺ ile 2500 ₺ arasında seyretmektedir.

İletişim

Cane Corso Yavrusu üretim çiftliği

Osmangazi / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

cane corso facebook  cane corso instagram  cane corso  cane corso

Firmamız bir Köpek Kulübü kuruluşu olup, bünyesinde Süs Köpeği - Toy Poodle - Samoyed - Alman Kurdu - Doberman - Fransız Bulldog - Labrador - Tibet Mastifi - Cavalier - Minyatür Schnazuer - King Charles ve Boo Dünyası siteleri de bulunmaktadır.