Tarayiciniz JavaScript desteklemiyor.

Cane Corso Blue

 

cane corso blue

Cane Corso blue yavruları fiyatları

Cane Corso blue Cane Corso sülalesinde en fazla talep gören bir renktir. Özellikle yavruluk döneminde gözlerinin mavi olması bu rengin yoğun olarak talep görmesine neden olmaktadır. Cane Corso Blue, cane corso familyasında diğer Cane Corso türlerine göre karakter veya anatomik farklılık bulunmamaktadır. Cane corso blue yavru diğer cane corso yavrularına göre tek farklılığı postunun ve gözünün renkli olması durumudur. Bu ırk her ne kadar iri ve ürkütücü bir köpek ırkı olsa da, aslında sahibine ve ailesine karşı son derece yumuşak başlı itaatkar ve sadakat timsali bir koruma köpeği ırkıdır.

Cane Corso ırkının özellikle son 10 yıl içerisinde ülkemizde koruma ve aile köpeği sınıfında başarıları ve geri dönüşüm yorumlarındaki olumlu ifadeler son derece olumlu olmasından bu ırkın aile ve korum köpeği olarak hayatlarımızda vazgeçilmez bir bölümü bulunmaktadır. Cane Corso ırkı çocuklar olan diyalogundan ve özellikle bodyguard ve  bölgesel alan koruma performansındaki başarılarının takdire şayan olmasından ötürü bu ırka olan talebin her geçen gün hızla ivme kazanmasına neden olmuştur.

Satılık Cane Corso Blue Yavruları

cane corso blue

cane corso blue cane corso blue
cane corso blue cane corso blue
cane corso blue cane corso blue
cane corso blue cane corso blue
cane corso blue cane corso blue

Blue Cane Corso Özellikleri

Cane Corso blue renkli olanı diğer cane corso ırkları ile aynı özelliklere sahip bulunmaktadır. Cane Corso ırkı ailesine özellikle çocuklara karşı vefalı, uslu ve uyumludur. Diğer köpeklere ve yabancılara karşı saldırgan bir tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar bir şekilde kontrol altında tutulabilmektedir. Özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda son derece dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır. Cane Corso ırkı eğitilmiş dahi olsa yabancılara karşı her daim bulunduğu ortamı ve ailesiniz korumak için agresif davranışlar göstermektedir. Zaten Cane Corso ırkını tercih etmemizdeki nedenlerden bir tanesi de koruma köpeği olması özelliği değil midir? Cane Corso erişkin hale geldiğinde iri yarı, atletik görünümlüdür. V şeklinde kulakları; uzun, yayvan ağzı, kemerli boynu, belirgin alın stopu bulunmaktadır.  

Cane Corso Blue Fiyatları

Cane Corso blue fiyat, Blue Cane Corso yavru fiyatı şecere geçmişine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama satış fiyatları 1800 ₺ ile 3500 ₺ arasında seyretmektedir.

İletişim

Cane Corso Yavrusu üretim çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

facebook cane corso yavrusu  instagram cane corso

Ana Sayfa