CANE CORSO SİYAH

Cane Corso Siyah Yavru

Ana Sayfa

Cane Corso Siyah Yavru

CANE CORSO SİYAH YAVRU : Cane Corso Siyah, Cane Corso familyasında diğer Cane Corso ırkına göre karakter veya anatomik farklılık bulunmamaktadır. Cane corso siyah yavru diğer cane Cane Corso Siyah Yavrucorso yavrularına göre tek farklılığı postunun ve siyah olması durumudur. Bu ırk her ne kadar iri ve ürkütücü bir köpek ırkı olsa da, aslında sahibine ve ailesine karşı son derece yumuşak başlı itaatkar ve sadakat timsali bir koruma köpeği ırkıdır. Cane Corso ırkının özellikle son 10 yıl içerisinde ülkemizde koruma ve aile köpeği sınıfında başarıları ve geri dönüşüm yorumlarındaki olumlu ifadeler son derece olumlu olmasından bu ırkın aile ve korum köpeği olarak hayatlarımızda vazgeçilmez bir bölümü bulunmaktadır. Cane Corso ırkı çocuklar olan diyalogundan ve özellikle bodyguard ve  bölgesel alan koruma performansındaki başarılarının takdire şayan olmasından ötürü bu ırka olan talebin her geçen gün hızla ivme kazanmasına neden olmuştur.

Satılık Cane Corso Siyah Yavruları

Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavru
   
Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavru
   
Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavru
   
Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavru
   
Cane Corso Siyah Yavru Cane Corso Siyah Yavru

Siyah Cane Corso Özellikleri

Cane Corso Siyah renkli olanı diğer Cane Corso ırkları ile aynı özelliklere sahip bulunmaktadır. Cane Corso ırkı ailesine özellikle çocuklara karşı vefalı, uslu ve uyumludur. Diğer köpeklere ve Cane Corso Siyah Yavruyabancılara karşı saldırgan bir tavrı bulunmakla beraber genç yaşta eğitilmesi halinde bu tavrı itaatkar bir şekilde kontrol altında tutulabilmektedir. Özellikle yavruluk döneminde sosyalleştirilmesi konusunda son derece dikkatli davranılmalı ve çocuklarla olan diyalogunda sınırlamalar getirilmemeli, çocuklara karşı her zaman sevgi ile yaklaşması sağlanmalıdır. Cane Corso ırkı eğitilmiş dahi olsa yabancılara karşı her daim bulunduğu ortamı ve ailesiniz korumak için agresif davranışlar göstermektedir. Zaten Cane Corso ırkını tercih etmemizdeki nedenlerden bir tanesi de koruma köpeği olması özelliği değil midir? Cane Corso erişkin hale geldiğinde iri yarı, atletik görünümlüdür. V şeklinde kulakları; uzun, yayvan ağzı, kemerli boynu, belirgin alın stopu bulunmaktadır.  

Cane Corso Siyah Yavru Fiyatları

Cane Corso Yavru Fiyatları, Cane Corso Siyah yavru fiyatları şecere geçmişine göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama satış fiyatları 1000 ₺ ile 1500 ₺ arasında seyretmektedir.

 

İletişim

Cane Corso Yavrusu üretim çiftliği

Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

cane corso facebook  cane corso instagram  cane corso  cane corso